KSIĄŻĘ JÓZEF

Sanatorium Książę Józef
Al. Kasztanowa 6
tel. (81) 50-14-356 w.400

Przepięknie i malowniczo położone sanatorium, w centrum Parku Zdrojowego, z widokiem na staw, zabytkowy budynek z odrestaurowanymi wnętrzami. Sanatorium dysponuje pokojami jedno i dwuosobowymi oraz apartamentem z tarasem. W obiekcie znajduje się winda, część rehabilitacyjna, jadalnia, laboratorium analityczne oraz kriokomora.
Parking strzeżony płatny - 200m.

W obiekcie realizujemy:

* Kurację kardiologiczną „Nasza tradycja”
* Pobyty sanatoryjne NFZ

  • Pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienką, WC
  • Pokoje wyposażone w:

- telefon
- TV-sat
- czajnik bezprzewodowy

Na miejscu znajdą Państwo również specjalistyczne Gabinety Lekarskie "LUXMED", Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Z. Zagórskiego oraz Ośrodek Ortopedii i Traumatologii "ARTHROS".

Turnusy rehabilitacyjne

Turnus rehabilitacyjny jest podstawową formą wspomagania rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych i tylko tym osobom przysługuje. Oznacza to, że osoba niepełnosprawna musi posiadać orzeczenie o niepełnosprawności.

Turnusy rehabilitacyjne organizujemy w naszych obiektach sanatoryjnych m.in. w Sanatorium „Fortunat". Proponujemy zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Turnusy rehabilitacyjne dofinansowują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.