PAWILON ANGIELSKI

Pawilon Angielski
Al. Małachowskiego 1
Tel.(81) 50-14-356 wew.308


Elegancki obiekt położony na terenie Parku Zdrojowego, tuż obok Pałacu Małachowskich. Kameralny Pawilon przygotowany jest na przyjęcie 60 osób w komfortowych pokojach. Na miejscu znajduje się kompleks zabiegowy: masaże wodne i suche, kąpiele, elektrostymulacja. Goście mogą skorzystać z sauny i kabiny do hydromasażu. Na zabiegi kosmetyczne zaprasza salon kosmetyczny Clarins w Termach Pałacowych Nałęczowianka.
W Pawilonie dostępna jest czytelnia jako miejsce wypoczynku lub miejsce na spotkanie małej grupy oraz restauracja.

W obiekcie realizujemy:

Kurację kardiologiczną "Nasza Tradycja" -  zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie z możliwością diet,całodobową opiekę medyczną, 3 zabiegi na dobę indywidualnie zlecone przez lekarza z szerokiej bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko i balneoterapii.

Diagnostykę kardiologiczną dla biznesmena:
zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, dwie konsultacje lekarskie, dwa karnety na basen w Atrium, badania: EKG, BMI, próba wysiłkowa, echo serca, holter), badania laboratoryjne, rentgen klatki piersiowej.

Rehabilitację ortopedyczną:
Podczas kuracji zapewniamy: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie z możliwością diet, całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska, program zabiegów i ćwiczeń zleconych przez lekarza prowadzącego, zindywidualizowana opieka i terapia psychologiczna. Czas trwania rehabilitacji wynosi minimum 14 dni.

Pobyty sanatoryjne NFZ

Turnusy rehabilitacyjne

Turnus rehabilitacyjny jest podstawową formą wspomagania rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych i tylko tym osobom przysługuje. Oznacza to, że osoba niepełnosprawna musi posiadać orzeczenie o niepełnosprawności.

Turnusy rehabilitacyjne organizujemy w naszych obiektach sanatoryjnych m.in. w Sanatorium „Fortunat". Proponujemy zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Turnusy rehabilitacyjne dofinansowują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.